ÖNEN KİMYA Olarak Ne Yapmaktasınız ?

 

ÖNEN KİMYA ® olarak 1990 yılından beri kimya sektöründeki tecrübemizle beraber siz değerli müşterilerimizin taleplerini ilk günkü heyecanla; yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktayız. Çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz için durmaksızın çalışıyoruz. Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumla olan ilişkilerimizde her zaman şeffaf ve açık iletişim halinde olmak temel özelliğimizdir.

 

 

 

ÖNEN KİMYA Olarak Kalite Politikanız Nedir ?

 

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak”tır. İmal etmekte olduğumuz ürünleri zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkemizdir. Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

 

 

ÖNEN KİMYA Olarak Geliştirmek İstediğiniz Yönleriniz ve Hedefleriniz Nelerdir ?

 

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak; ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, yenilikçi bir şirket olarak, sektöre faydalı olacak yenilikler üretmek konusundaki kararlılığının arkasında durmak, insana odaklı çalışmayı temel almak, tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak, konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek, yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak.

 

ÖNEN KİMYA Olarak Kimya Sektöründeki Vizyonunuz Nedir ?

Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak. Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek. Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak ve Türkiye’nin ihtiyacı olan değerlerden biri olmak.

 

ÖNEN KİMYA Olarak Havuz Sektörüne Katacağınız Standartlar Nelerdir ?

 

1990 yılından beri süregelen kimya sektöründeki tecrübemizi ve birikimimizi havuz sektörüne taşıyarak; etik kurallar dahilinde devamlı olarak gelişeceğine inandığımız rekabet gücümüz ile beraber havuz sektöründe yüksek kalite ve uygun fiyat politikamızı bir standart haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu sayede havuz sektöründeki en büyük eksikliği tamamlayarak değerli müşterilerimizin havuz keyfine değer katmış olmak bizim öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

 

Havuz Ekipmanlarınız ve Havuz Kimyasallarınız Kendi Markanız Mı ?

 

Evet, satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz; havuz ekipmanlarımız ve havuz kimyasallarımız kendi markamızdır.

 

Havuz Kimyasallarının Güvenilir Olduğunu Nasıl Anlayacağım ?

 

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından periyodik ve mevzuata uygun bir şekilde dünya standartlarına sahip laboratuvarlarda test edilerek ruhsatlandırılan ürünlerimiz ile sizlerin sağlığı bizlerin en önemli önceliğidir.

 

T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından da belgelendirilen ürünlerimizin üretimi ve satışı konusunda tüm yetkili merciler tarafından kontrol edildiğimizi belirtmek isteriz.

Belgelerimiz hakkında detaylı inceleme imkanına sahip olmak için tıklayınız…

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR