KURUMSAL

 

Yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktayız.

Çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz için durmaksızın çalışıyoruz.

Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumla olan ilişkilerimizde her zaman şeffaf ve açık iletişim halinde olmak temel özelliğimizdir.

 

MİSYONUMUZ

 

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak; ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, yenilikçi bir şirket olarak, sektöre faydalı olacak yenilikler üretmek konusundaki kararlılığının arkasında durmak, insana odaklı çalışmayı temel almak, tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak, konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek, yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak...

 

VİZYONUMUZ

 

Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak.Tedarik zinciri boyunca yer alant üm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek. Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak. Türkiye'nin ihtiyacı olan değerlerden biri olmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak”dır. İmal etmekte olduğumuz ürünleri zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir. Hizmet geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ


Adres: Çerkeşli Köyü Yolu Üzeri Gebkim OSB Murat Yıldıran Caddesi No:1 Dilovası/Kocaeli

Telefon: +90 505 823 7675

Sabit Telefon: +90 262 290 8365

E-posta: [email protected]


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR